Papírna EMBA spol. s ro Paseky nad Jizerou ทิ้งข้อความไว้

EMBA je největšínejvýznamnější dodavatel výrobků Z recyklovanéhopapíru, čímžvýznamněpřispívá k ochraněživotníhoprostředí

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti i k životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční กระดาษแข็ง pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
เราตระหนักถึงมรดกของคนรุ่นก่อน ๆ ซึ่งได้นำเราไปสู่ยุคปัจจุบันและความมุ่งมั่นของเราในการพัฒนางานที่ได้ดำเนินการเรียบร้อยแล้ว ในฐานะที่เป็นส่วนหนึ่งของความพยายามอย่างต่อเนื่องเพื่อก้าวไปข้างหน้าคู่แข่งของเราเราจึงให้ความสำคัญกับคุณภาพของผลิตภัณฑ์และความสัมพันธ์กับลูกค้า
ความเชี่ยวชาญระดับมืออาชีพของเราและพนักงานที่มีคุณสมบัติสูงของเราคือการรับประกันระยะยาวในระดับสูงสุดของการบริการ เราไม่ได้ขายสินค้า แต่เราให้บริการโซลูชั่นที่ครบถ้วนแก่ลูกค้าในกว่า 30 ประเทศทั่วโลก

ค่าที่เราตัด:

  • การผลิตและผลิตภัณฑ์อินทรีย์เป็นภาพสะท้อนถึงความรับผิดชอบโดยรวมของเราต่อสิ่งแวดล้อม
  • จริยธรรมเป็นหนึ่งในกฎสูงสุดสำหรับความสัมพันธ์ภายในและภายนอก บริษัท
  • การเยี่ยมชมและการบริการลูกค้าอย่างมืออาชีพเป็นความรับผิดชอบที่ชัดเจนของเรา
  • การมีส่วนร่วมของเราในการรักษาคุณภาพชีวิตของ บริษัท ทั้งหมดไม่ได้ จำกัด อยู่ที่สถานที่ของ บริษัท
  • การจ้างงานที่สูงที่สุดคือการมีส่วนร่วมของเราในการพัฒนาประเทศที่ประสบความสำเร็จ

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci เป็น 10 ปี. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostoruที่จะšetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN 9001 ISO, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například หน้าปกของปีที่จะWorldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky ผลิตภัณฑ์ที่เป็นมิตรกับสิ่งแวดล้อม na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a pořadače. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

ใช้งานร่วมกัน
กรุณารอสักครู่ ...

ปล่อยให้ตอบกลับ

ที่อยู่อีเมลของคุณจะไม่ถูกเผยแพร่ ช่องที่ต้องการถูกทำเครื่องหมาย *