Tkalcovna RTK, spol. s ro Rokytnice nad Jizerou ทิ้งข้อความไว้

ลายเซ็น RTK spol. s ro je výrobcemširokého sortimentu tkanin v šířích ทำ 160-200 ซม ตามคำแนะนำในการทำเครื่องหมาย 10.710 nití VAMATEX Silver 2012 เป็นงานที่ทำจากวัสดุที่ทำจากผ้า až do 340 ซม.

Všechnytkací stroje jsou vybaveny listovými stroji až do poču 24 listů, je takémožnovyrávětvývěvývě vazby vžbyperlinkové.

Jsou zpracováványvšechnymateriálystaplové a to jak přírodní, tak syntetické. Do útkovéhosměru je možno zpracovat i přízemultifilametní.

(košiloviny) z nejkvalitnějšíchjemných bavlněnýchpřízí od tex 7,4 v hmotnosti tkanin from 70 ทำ 150 g / m2. Vedle toho se ale dálevyrábí i rozličný sortiment střednětěžkýchhěstnostíaž do 420 g / m2 a to z přízí nejen bavlnářských, ale i přízílněných, viskózových, syntetických, vlněnýchčisměsových..

Firma RTK spol. s ro nabízí vedle prodeje režnýchpréstéstvístoprízíprodístoprístoprízýmprízýmprízýmprízýmprízým, Tyto činnosti jsou zajišťovány v kooperaci s externími dodavateli.

Jedná se o výrobuzakázkovou, tzn. minimálnívýrobnímnožství teiny na konkrétnízakázku je ใน 2000m (nenívytvářenavlastní kolekce výrobků).

การผลิตสินค้าทางอากาศ 2,2 miliony metrů, resp. 4 miliony m2. Z toho ตัวอย่างของ 80% je exportovánozápadníchzemí a to pro nejnáročnější customerelu.

Rámcovývýrobní sortiment:

  • Košiloviny (bez pestřetkané osnovy)
  • Technickéเนื้อกับ PES přízí (Trevira CS)
  • Lůžkoviny (povlečení, prostěradla), včetně tkanin 100% lněných.
  • Tkaniny pro domácnost z bavlny, směsí nebo lnu (เสื้อผ้า, damašky, utěrkoviny, vaflovézboží, prostěradloviny, pleny apod.)
  • Různédalšíoděvníčinábytkové tkaniny
  • Technické tkaniny (stanovky, plachtoviny, การออกแบบสำหรับ tisk aj)
  • Zajišťováníbarvení a úprav na tyto tkaniny vč. ความสามารถในการทำธุรกิจของคุณด้วยความโปร่งใส

RTK, spol. s ro v Rokytnici nad Jizerou, je společnost, která navazuje na dlouholetou tradici textilnívýroby v Rokytnici nad Jizerou. Základy z je tak možno datovat už na rok 1867 Vyráběly se zde vždypřevážněbavlněné a hálké i ižkárské, režné i barevné, určitou dobu měla firma i vlastníbělidlo, takže upravovala การทำเครื่องสำอางค์ทำด้วยมือ.

Po 2 světovéválceโดย zjedynie ze závodůnárodního podniku Seba np. Podstatnézměny nastaly po roce 1992, kdy โดย บริษัท zprivatizována. Byla tak zahájenanováขั้นตอนที่ rozvoje ของ a เพื่อ pod současnýmnázvem RTK, spol. s ro Následně vstoupil minoritnímpodílemízízízířímízírííííéíííííííííííííííííííííí, íààíííííííííííííííííííííö, íàííííííííííííííííííííí

V tétodobědošlotaké k rozsáhlé modernizaci ติดต่อ บริษัท เปิดใช้งานอีกครั้งโดยใช้คำสั่งต่อไปนี้เพื่อดูคำอธิบายเพิ่มเติม, โดยการคลิกที่นี่, byla postavena nováplynová kotelna vč. โดยการติดตั้งเครื่องทำความร้อนด้วยเครื่องใช้ไฟฟ้าโดยอัตโนมัติ

บริษัท ไม่อนุญาตให้เข้าร่วมกิจกรรม, kterézajišťujevýrobu staplových tkanin ve vysokékvalitě a to se zaměřením na jemnébavlnářskéoděvní tkaniny.

Rokytnice leží na severu Čech v západníčástipohoříKrkonoš. Jejíodvěkouhistoriíprolínáltextilníprůmysl, který byl v minulosti hlavním zdrojem příjmůměsta a obživylidí. V současnosti je jižhlavněrekreačním, turistickým a sportovním centrem. V létě je ideálnímvýchodiskem pro východiskem turistiku významnýmstřediskem pro sjezdové i běžeckélyžování.

ใช้งานร่วมกัน
กรุณารอสักครู่ ...

เขียนความเห็น

ที่อยู่อีเมลของคุณจะไม่ถูกเปิดเผย กรุณากรอกช่องที่มีเครื่องหมายให้ครบถ้วน *